misiasty.pl

Blog ogólnotematyczny o biznesie, modzie i domu.

Dom i ogród

Filmy rodzinne – 4 propozycje na wspólne wieczory

Filmy rodzinne – 4 propozycje na wspólne wieczory

Kino familijne to filmy, które są doskonałymi propozycjami dla każdego – małego i dużego widza. Jeśli chcesz zasiąść przed telewizorem ze swoimi najbliższymi niezależnie od ich wieku, te tytuły stanowią bardzo ciekawe opcje. Sprawdź 4 filmy na wspólne wieczory z rodziną.

Filmy dla całej rodziny – sprawdź, jakich tytułów nie możesz przegapić

Kino familijne to bardzo lekkie i przyjemne tytuły, które gromadzą przed telewizorami widzów z każdej grupy wiekowej. Zobacz, jakie propozycje dla Was mamy!

1. „Doktor Dolittle” (2020)

Doktor Dolittle to postać, którą kojarzy niemal każdy. Przez lata w kinach gościły liczne filmy o tym barwnym bohaterze. W 2020 r. premierę miała kolejna odsłona ekranizacji powieści z 1922 roku pt. „Podróże Doktora Dolittle”. Tym razem doktor musi wykorzystać swoje niezwykłe moce, aby wynaleźć antidotum na śmiertelną chorobę, z którą zmaga się królowa.

2. „Król lew” (2019)

Lwiątko, które od urodzenia musi stawiać czoła przeciwnościom losu. Simba jest niezwykle wzruszającą postacią, którą mogliśmy poznać już w latach 90. Film z 2019 r. jest bardzo udanym remakiem tego dzieła. Sprawdź, czy młodemu lwu uda się pokonać swojego wuja, zmierzyć się ze stratą ojca i objąć tron! 

3. „Coco” (2017)

„Coco” to dzieło twórcy kultowych hitów „Gdzie jest Nemo?” oraz „Toy Story”. Ta animacja opowiada o losach małego chłopca – Miguela, pragnącego zajmować się muzyką, która jest w jego rodzinie zakazana. Główny bohater wyrusza więc na poszukiwania przyczyny tego i prawdy. Trafia do Krainy Umarłych, a tam poznaje dzieje swoich przodków.

4. „Matylda” (1996)

Matylda to mała dziewczyna, która w przeciwieństwie do swoich rówieśników, nie chce oglądać telewizji – woli czytać i spędzać całe dnie na poszerzaniu swojej wiedzy. Co więcej, dziewczynka dysponuje wyjątkowymi mocami, które pomogą uporać się jej z obojętnością jej rodziców i wyzwolić spod ich opieki. Matylda to zaradna, empatyczna, mądra i sympatyczna postać, którą każdy powinien poznać.

INEA – oferta dla całej rodziny 

Familijne może być nie tylko kino. Również oferty wielu firm tworzone są tak, aby spełniały oczekiwania wszystkich członków rodziny. Tak jest zdecydowanie w przypadku INEA. Oferta tego dostawcy Internetu światłowodowego zapewnia przede wszystkim doskonałe symetryczne łącze światłowodowe, które umożliwi dzieciom wygodną naukę, a rodzicom pracę. Jeśli chodzi o pozostałe propozycje od INEA, warto zwrócić uwagę również na telewizję światłowodową HIWAY. Dzięki niej można oglądać wyłącznie to, co chcemy. Wystarczy wybrać interesujące nas paczki tematyczne. Co więcej, INEA to także telefonia stacjonarna i komórkowa, za pomocą której wszyscy członkowie rodziny będą mogli mieć ze sobą stały kontakt w bardzo atrakcyjnych cenach.

Materiał zewnętrzny

Udostępnij