misiasty.pl

Blog ogólnotematyczny o biznesie, modzie i domu.

Dom i ogród

Sala do wynajęcia na różnego rodzaju przyjęcia i imprezy

Sala do wynajęcia na różnego rodzaju przyjęcia i imprezy

Organizacja przyjęć okolicznościowych nie jest prostym zadaniem. Trzeba przede wszystkim wszystko dokładnie zaplanować. Szczególną uwagę należy zwrócić na salę, która powinna sprostać wszelkim wymaganiom i potrzebom gości. Jaką salę wynająć na przyjęcie rodzinne, a jaką na imprezę firmową?

Sala do wynajęcia na wszelkiego typu imprezy

Sala bankietowa jest idealnym pomysłem na organizację przyjęcia bez względu na okoliczności. Można zorganizować imprezę urodzinową, wesele, czy firmowe przyjęcie integracyjne. Najważniejsze jest wybranie sali, która będzie przestronna, a zarazem elegancka. Nowoczesną salę można przyozdobić na wiele sposobów, z tego względu nadaje się na imprezy wszelkiego typu. Obecnie dość modne są wesela w stylu boho i w takim miejscu nie ma problemu, aby zorganizować przyjęcie weselne boho. Można także zrobić imprezę firmową w stylu lat 60. lub urodziny w stylu hawajskim. Nie ma żadnych przeszkód, aby nieco poeksperymentować z wystrojem i zrobić przyjęcie, jakiego jeszcze nikt nie widział.

Sala bankietowa z ogrodem i grillem

Bardzo istotną kwestią jest wybór sali, która otoczona jest zielonością. Najlepiej jest wybrać salę z ogrodem oraz grillem. Wówczas będzie można podczas przerwy w jedzeniu i tańcu wyjść na zewnątrz i porozmawiać w pięknym otoczeniu. Grill natomiast jest świetną alternatywą do zorganizowania przyjęcia na świeżym powietrzu. W ogrodzie powinno być także miejsce dla dzieci. Niewielki plac zabaw z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym uczestnikom przyjęcia, a rodzice będą mogli na chwilę spuścić z oka swoje pociechy i skupić się na rozrywkach.

Sala do wynajęcia GoParty w Warszawie

W Warszawie jest do wynajęcia sala GoParty, na której można zorganizować przyjęcie nawet na 70 osób. Dużą zaletą jest świetna lokalizacja, do której z centrum można dotrzeć w zaledwie 20 minut. Miejsce jest bardzo piękne i zapiera dech w piersi. Dużym autem jest nowoczesny wygląd oraz nagłośnienie wraz z mikrofonem udostępnione nieodpłatnie na przyjęciu. Jest to spora oszczędność, gdyż za DJ-a trzeba byłoby zapłacić kilka set złotych czy nawet i tysięcy dodatkowo. Bardzo istotną kwestią jest także możliwość zamówienia cateringu z pysznymi ciepłymi i zimnymi przekąskami. Impreza bez jedzenia przecież odbyć się nie może, a catering zorganizowany przez salę jest bardzo dużym udogodnieniem i oszczędnością czasu.

Jakie imprezy organizuje się najczęściej?

Sale bankietowe są najczęściej wynajmowane na przyjęcie weselne. Ślub jest wyjątkowym czasem w życiu młodej pary, która chce się podzielić z najbliższymi tymi chwilami szczęścia. Bardzo często wesele organizowane jest z poprawinami, które w sezonie letnim mogą odbyć się już w nieco luźniejszej atmosferze, na przykład przy grillu. Równie często organizuje się przyjęcia urodzinowe. Szczególnie świętuje się 18. urodziny, 40., 50. i 60. Niejednokrotnie są rodziny, które bawią się co roku, obchodząc nieokrągłe jubileusze. W sali bankietowej można także urządzić imprezę firmową z okazji świąt, jubileuszu firmy czy coroczną imprezę integracyjną. Coraz więcej osób decyduje się na przyjęcie komunijne, z okazji chrzcin czy narodzin dziecka. Również stypę można zorganizować na sali, aby godnie pożegnać bliską osobę.

Idealna sala bankietowa do wynajęcia

Organizator imprezy chce, aby wszystko poszło zgodnie z planem. Przede wszystkim bardzo ważna jest sala, na której będzie się odbywać przyjęcie. Musi być ona idealnie dobrana do potrzeb gości. Warto na pewno postawić na sprawdzone miejsce, które jest polecane przez wiele osób. Oczywiście należy dokładnie obejrzeć salę i okolicę i sprawdzić, czy wszystko jest czyste, nie ma żadnych uszkodzeń, a przy sali jest parking. Bardzo ważna jest także obsługa i atmosfera na sali, dlatego należy porozmawiać z właścicielem, który powinien szczegółowo odpowiedzieć na wszystkie pytania. Należy zwrócić uwagę także na czystość w toaletach, które przecież będą używane przez wszystkich gości. Ogród dookoła powinien być zadbany, aby można było złapać chwilę oddechu na świeżym powietrzu w cudownej atmosferze.

Udostępnij