Strona główna
Ciekawostki
Tutaj jesteś
Ciekawostki prezent na święta

Zastanawiasz się, co kupić na teściom na święta Bożego Narodzenia? Mamy dla Ciebie kilka pomysłów

Data publikacji 3 października 2022

Święta Bożego Narodzenia tuż za rogiem, a Ty zastanawiasz się, co kupić teściom w prezencie? Podaruj im coś, co w tym czasie jest niezwykle cenne, czyli wspomnienia. Zrobisz to, wręczając elegancki prezent w formie przeżyć. Może w tym roku będzie to początek nowej, oryginalnej tradycji? Zastanów się, co sprawiłoby im najwięcej radości — podróże po kulinarnym świecie, coś aktywnego, a może myślisz o osobnym prezencie świątecznym dla teścia i teściowej? Zobacz nasze propozycje!

Co kupić na teściom na święta Bożego Narodzenia?

Decydując się na prezent w formie przeżyć, warto wziąć pod uwagę kilka ważnych aspektów. Po pierwsze, zwróć uwagę na stan zdrowia teściów. Oczywiście nie musisz ich od razu wysyłać na wizytę do lekarza, jednak warto mieć na uwadze, że  przy problemach z sercem wybór ekstremalnej atrakcji typu skok ze spadochronem czy lot samolotem z przeciążeniami nie należą do trafnych pomysłów.

Drugą ważną kwestią są indywidualne preferencje obdarowanych. Pamiętaj, że wcale nie musisz kupować im wspólnego prezentu, jeśli teść woli iść na strzelnicę, a teściowa na masaż. Jednak nasze propozycje to też uniwersalne i sprawdzone pomysły na prezent świąteczny dla teściów, które przypadną do gustu obojgu. Nie mniej ważnym aspektem przy planowaniu świątecznych prezentów może okazać się budżet, szczególnie jeśli zamierzasz obdarować więcej osób. Ustal kwotę, jaką chcesz przeznaczyć na upominek dla teściów. 

I pamiętaj, że choć niektórzy sądzą, że vouchery prezentowe to spory wydatek, okazuje się jednak, że to pomysł na każdą kieszeń.

Podróż po świecie kulinariów w prezencie na święta

Jeśli Twoi teściowie to osoby otwarte na nowe smaki, podaruj im przeżycia ze świata kulinariów i degustacji. Może chcieliby nauczyć się przyrządzać najlepsze sushi w swoim domu? Czy wiedzą, jak odróżniać poszczególne gatunki alkoholi, np. whisky? A może chcieliby spróbować innej kuchni? Wiele ciekawych inspiracji na prezent świąteczny znajdziesz w serwisie Prezentmarzeń. Oprócz wspomnianych voucherów na kulinarne kursy i szkolenia, czy wyjścia do restauracji, czekają tam na Ciebie inne kategorie, bogate w świąteczne inspiracje. Nawet jeśli teściowie to typowi domatorzy, możesz im podarować atrakcję bez wychodzenia z domu, np. degustacja wina, którą zrealizują w dowolnej chwili. Warto wspomnieć, że wśród wyjść do restauracji, na szczególną uwagę zasługuje kolacja w ciemności.

Kolacja w ciemności

Kolacja w ciemności to niepowtarzalne przeżycie, które zapewni Twoim teściom niesamowite i nieporównywalne doznania smakowe. To, co dotąd znali, będą mieli okazję odkryć na nowo. Co więcej, w zależności od wybranej lokalizacji obsługa będzie niewidoma lub w noktowizorach. A spożywanie posiłków w totalnej ciemności, w odcięciu od otoczenia z pewnością pobudzi zmysły. Obdarowani poznają dania dopiero na koniec kolacji. Będą mogli się przekonać, czy udało im się odgadnąć, co jedli.

Prezent na święta Bożego Narodzenia: coś dla teściowej i dla teścia

We wspomnianym serwisie Prezentmarzeń znajdziesz też wiele propozycji tylko dla niej lub dla niego, oczywiście wiele z nich można realizować wspólnie. Relaksujący masaż, albo pobyt w SPA, a może coś kreatywnego, co umożliwi realizację odkładanych dotąd marzeń? Oprócz inwestycji w dobre samopoczucie i zdrowie, możesz pomóc teściom w rozwijaniu pasji i zdobywaniu nowych doświadczeń.

A jaki prezent świąteczny sprawdzi się tylko dla teścia? Dużą popularnością cieszą się atrakcje motoryzacyjne i  sportowe. Chociaż tak samo jak w przypadku niespodzianki dla teściowej, sprawdzą się tutaj również atrakcje kreatywne, które mogą zapoczątkować nową pasję. Jazda za kierownicą Lamborghini, off road, strzelanie na strzelnicy, a może nauka degustacji piwa lub gry na instrumencie? Możliwości jest całe mnóstwo!


Jeśli chcesz zobaczyć, co jeszcze można kupić na teściom na święta Bożego Narodzenia, odwiedź stronę Prezentmarzeń lub jeden z wielu punktów stacjonarnych.

Redakcja misiasty.pl

Nasi redaktorzy to zespół pasjonatów z różnych dziedzin życia, gotowych dostarczyć Ci najbardziej wartościowe treści na naszym blogu ogólnotematycznym. Specjalizujemy się w tematach z zakresu biznesu, życia domowego, mody oraz ciekawostek, które mogą być przydatne w codziennym życiu. Dzięki naszym artykułom możesz poszerzyć swoją wiedzę, znaleźć inspirację i odkryć nowe sposoby na poprawę jakości życia. Dołącz do naszej społeczności i czerp korzyści z naszych publikacji!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?