misiasty.pl

Blog ogólnotematyczny o biznesie, modzie i domu.

Biznes i finanse

Na czym polega długoterminowy wynajem ciężarówki?

Na czym polega długoterminowy wynajem ciężarówki?

Długoterminowy wynajem ciężarówki to usługa, w ramach której klient wynajmuje pojazd na dłuższy okres czasu – w przypadku wynajmu w MAN FS możliwy jest najem do 3 lat. Wynajmując ciężarówkę w ten sposób, klient nie staje się jej właścicielem, ale może z niej korzystać zgodnie z umową najmu.

Wynajem długoterminowy ciężarówki oferowany jest przez MAN FS zarówno dla nowych jak i używanych samochodów ciężarowych. W ramach takiej umowy najmu, wynajmujący zobowiązuje się do regularnych opłat, zazwyczaj miesięcznych, za korzystanie z ciężarówki. W zamian za to, wynajmujący otrzymuje dostęp do pojazdu, który może wykorzystać do celów biznesowych. Miesięczna rata zawiera również ubezpieczenie, podatek drogowy, koszty rejestracji itd. Więcej dowiesz się na stronie MAN FS – https://manfs.pl/finansowanie/samochody-ciezarowe/wynajem-dlugoterminowy.html

Korzyści wynikające z długoterminowego wynajmu ciężarówki to między innymi:

Brak konieczności ponoszenia kosztów zakupu pojazdu – nie musisz wykładać całej gotówki na nowy pojazd – w przypadku najmu długoterminowego w MAN FS opłata wstępna wynosi 0.

Brak konieczności ponoszenia kosztów serwisowania – w ofercie najmu od MAN FS w miesięcznej racie wliczony jest kontrakt serwisowy COMFORT.

Możliwość elastycznego dopasowania wielkości floty pojazdów do bieżących potrzeb biznesowych – na bieżąco może zamówić nowy pojazd i zarządzać swoją flotą pojazdów.

Możliwość korzystania z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie pojazdów, które byłyby zbyt kosztowne do zakupu. MAN FS oferuje finansowanie na najnowsze i najnowocześniejsze pojazdy marki MAN.

Brak konieczności zajmowania się formalnościami związanymi z zakupem i sprzedażą pojazdu – po prostu wynajmujesz samochód a po okresie zakończenia umowy oddajesz auto do dealera i możesz w ramach kolejnej umowy wynająć najnowszy model auta ciężarowego. Dlaczego warto skorzystać z oferty MAN FS i wynająć TIRa?

Zalety ciężarówek MAN

Ciężarówki MAN charakteryzują się wysoką jakością wykonania i niezawodnością, co czyni je popularnym wyborem wśród przedsiębiorców, którzy potrzebują niezawodnych i wydajnych pojazdów do przewozu towarów. W ofercie MAN znajdują się zarówno pojazdy z napędem na przednią oś, jak i na tylną oś, a także z napędem 4×4 lub 6×6. Wśród najpopularniejszych modeli ciężarówek MAN znajdują się m.in. TGL, TGM, TGS i TGX, które są dostępne w różnych wersjach i konfiguracjach, aby sprostać wymaganiom różnych

 

Udostępnij